Lego Masters cover

MARKIZA • NEDEĽA • 11:20 • PREDSTIHU NA VOYO •

Vraj by si zaslúžili Oscara! Dvojica moderátorov si vymyslela vlastnú kategóriu

03. 06 2022 10:30 | pet
Matouš a Evelyn v sklade kociek
Matouš a Evelyn v sklade kociek Foto: TV Markíza

Ranné vysielania v dvoch krajinách spojili malé kocky.

Kocky sú hodené! Nová šou LEGO MASTERS sa nezadržateľne blíži a tento unikátny projekt opäť spojí Česko a Slovensko. Dieliky najobľúbenejšej stavebnice na svete rovnako prepojili aj dve ranné vysielania v oboch krajinách - v Teleráne prišla o projekte porozprávať Evelyn a v štúdiu televízie Nova nechýbal jej moderátorský kolega Matouš Ruml.

 TIP Toľko kociek ste ešte nevideli! Exkluzívny pohľad do zákulisia novej šou

Pozitívna chémia medzi nimi zafungovala hneď na kastingu a na pľaci sa skvele dopĺňali. Jeden druhému vraj často zachránili krk a užili si kopec zábavy. Dokonca neraz predviedli aj poriadnu dávku improvizácie a za niektoré vstupy by si vraj zaslúžili aj Oscara! Čo myslíte, v akej kategórii? Viac sa dozviete z priloženého videa.

Šou LEGO MASTERS štartuje 5. júna na Markíze a už teraz si ju môžete pozrieť na VOYO!

 

Chceli by ste sa aj vy podieľať na výrobe šou ako je LEGO MASTERS či Teleráno? Je práca v televízii vašim snom? Teraz máte jedinečnú možnosť prihlásiť sa do CME Content Academy, unikátneho štipendijného programu zameraného na teoretickú výuku a praktickú prípravu v televíznom prostredí. Desať vybraných kandidátov sa môže tešiť na dva roky intenzívneho štúdia a praxe. Kurz študentov pripraví na prácu pre televíziu a zabezpečí im po jeho dokončení dlhodobú spoluprácu na programoch pre TV Markíza a TV Nova. Prihlásiť sa môžete online do 15. júna 2022.


 

Upútavka

 
LEGO MASTERS - v nedeľu, 26. júna, o 11.20 (a už teraz na VOYO)!
Sledujte celé epizody na