Lego Masters cover

MARKIZA • NEDEĽA • 11:20 • PREDSTIHU NA VOYO •

Porotca zo SuperStar má ďalší flek: Nepôjde o spev, hodnotiť bude niečo úplne iné

04. 06 2022 09:00 | pet
Marián Čekovský
Marián Čekovský Foto: TV Markíza

Marián Čekovský sa objaví na mieste, kde by ho asi čakal málokto.

Pozíciu televízneho porotcu už má v malíčku, dve série hodnotil nádejných spevákov v obľúbenej šou SuperStar. Lenže Marián Čekovský je renesančný človek a jeho záľuby siahajú ďaleko za hranice hudby. Vedeli ste napríklad, že je veľkým fanúšikom stavebnice LEGO? Dokonca si z farebných kociek postavil aj klavír.

  TIP Vraj by si zaslúžili Oscara! Dvojica moderátorov si vymyslela vlastnú kategóriu

Po tejto informácii už teda asi nikoho neprekvapí, že sa Čeky objaví ako špeciálny hosť a porotca v prvej epizóde novej šou LEGO MASTERS. Jeho príchod bol mimoriadne štýlový, na vysokozdvižnom vozíku, s nákladom zlatých tehál a excentrickým náhrdelníkom. Ako inak, zhotoveným z kociek najobľúbenejšej stavebnice na svete.

Šou LEGO MASTERS štartuje v nedeľu 5. júna na Markíze o 20.30 h a už teraz si ju môžete pozrieť na VOYO !

 

Chceli by ste sa aj vy podieľať na výrobe šou ako je LEGO MASTERS? Je práca v televízii vaším snom? Teraz máte jedinečnú možnosť prihlásiť sa do CME Content Academy, unikátneho štipendijného programu zameraného na teoretickú výuku a praktickú prípravu v televíznom prostredí. Desať vybraných kandidátov sa môže tešiť na dva roky intenzívneho štúdia a praxe. Kurz študentov pripraví na prácu pre televíziu a zabezpečí im po jeho dokončení dlhodobú spoluprácu na programoch pre TV Markíza a TV Nova. Prihlásiť sa môžete online do 15. júna 2022 .

content academy.jpg
 

 

Upútavka

 
LEGO MASTERS - v nedeľu, 26. júna, o 11.20 (a už teraz na VOYO)!
Sledujte celé epizody na