Lego Masters cover

MARKIZA • NEDEĽA • 11:20 • PREDSTIHU NA VOYO •

Koniec jednej éry? Evelyn vážne uvažuje o zmene prezývky, v zálohe má už inú!

05. 06 2022 09:00 | pet
Eva Evelyn Kramerová
Eva Evelyn Kramerová Foto: TV Markíza

Hodilo by sa jej takéto meno?

Evu Kramerovú nevolá nikto inak ako Evelyn. Táto prezývka sa ujala až natoľko, že ju tak bežne uvádzajú aj v televízii. No vedeli by ste si predstaviť, že Evelyn by už nebola Evelyn? Na tento nápad prišla moderátorka LEGO MASTERS spontánne hneď v prvej epizóde novej šou.

 TIP Porotca zo SuperStar má ďalší flek: Nepôjde o spev, hodnotiť bude niečo úplne iné

Ukázalo sa totiž, že nevládne len slovu a pohotovým reakciám, ale dokáže sa aj poriadne oháňaj bejzbalovou pálkou! Predviedla to pri oznamovaní prvej súťažnej úlohy šiestim dvojčlenným tímom a okamžite sa premenovala - odteraz bude Eva Deštrukcia Kramerová! Môže byť, nie?

Šou LEGO MASTERS štartuje dnes o 20.30 h na Markíze a už teraz si ju môžete pozrieť na VOYO !

 
 

Chceli by ste sa aj vy podieľať na výrobe šou ako je LEGO MASTERS? Je práca v televízii vašim snom? Teraz máte jedinečnú možnosť prihlásiť sa do CME Content Academy, unikátneho štipendijného programu zameraného na teoretickú výuku a praktickú prípravu v televíznom prostredí. Desať vybraných kandidátov sa môže tešiť na dva roky intenzívneho štúdia a praxe. Kurz študentov pripraví na prácu pre televíziu a zabezpečí im po jeho dokončení dlhodobú spoluprácu na programoch pre TV Markíza a TV Nova. Prihlásiť sa môžete online do 15. júna 2022 .

content academy.jpg
 

 

Upútavka

 
LEGO MASTERS - v nedeľu, 26. júna, o 11.20 (a už teraz na VOYO)!
Sledujte celé epizody na