Lego Masters cover

MARKIZA • NEDEĽA • 11:20 • PREDSTIHU NA VOYO •

Potili sa osem hodín a potom totálna deštrukcia! Aj v ničení sa skrýva krása

06. 06 2022 13:00 | pet
Efektný koniec osemhodinovej práce
Efektný koniec osemhodinovej práce Foto: TV Markíza

Veľkolepé stavby v novej šou skončili rozmetané na kúsky.

Šesť súťažných tímov v šou LEGO MASTERS muselo začať poriadne zostra. Čakala ich náročná výzva na tému Vesmír. Malo to však jeden poriadny háčik, ich výtvory čakala na koniec totálna deštrukcia. A to hneď tromi rôznymi spôsobmi.

 TIP Koniec jednej éry? Evelyn vážne uvažuje o zmene prezývky, v zálohe má už inú!

Modeli sa rozbíjali bejzbalovou pálkou, pádom z výšky a výbuchom. Hodnotil sa totiž aj efekt zániku stavby, na ktorej súťažiaci pracovali dlhých osem hodín. Spomalené zábery potom odhalili, že aj v ničení sa skrýva neuveriteľná krása.

Šou LEGO MASTERS pokračuje v nedeľu 12. júna o 20.30 h na Markíze, premiérovú epizódu si môžete pozrieť už teraz na VOYO.


Chceli by ste sa aj vy podieľať na výrobe šou ako je LEGO MASTERS? Je práca v televízii vaším snom? Teraz máte jedinečnú možnosť prihlásiť sa do CME Content Academy, unikátneho štipendijného programu zameraného na teoretickú výuku a praktickú prípravu v televíznom prostredí. Desať vybraných kandidátov sa môže tešiť na dva roky intenzívneho štúdia a praxe. Kurz študentov pripraví na prácu pre televíziu a zabezpečí im po jeho dokončení dlhodobú spoluprácu na programoch pre TV Markíza a TV Nova. Prihlásiť sa môžete online do 15. júna 2022 .

content academy.jpg
 

 

Upútavka

 
LEGO MASTERS - v nedeľu, 26. júna, o 11.20 (a už teraz na VOYO)!
Sledujte celé epizody na