Lego Masters cover

MARKIZA • NEDEĽA • 11:20 • PREDSTIHU NA VOYO •

Pripravte sa na záplavu kociek a neuveriteľnú kreativitu v šou LEGO MASTERS

17. 05 2022 09:00 | markiza.sk
Štúdio LEGO MASTERS
Štúdio LEGO MASTERS Foto: TV Markíza

Kto sa stane najlepším amatérskym staviteľom celosvetovo najobľúbenejšej stavebnice?

Na obrazovky televízie Markíza prichádza rodinná šou, v ktorej deti aj dospelí môžu súťažiť a plniť si svoje sny. Diváci uvidia to najlepšie, čo sa dá z farebných dielikov celosvetovo najobľúbenejšej stavebnice LEGO® vytvoriť úplne bez návodu. Deťmi aj dospelými milovaná stavebnica, ktoré tento rok oslavuje už 90 rokov svojej existencie, je hlavnou hviezdou reality šou LEGO MASTERS.

Jej cieľom je nájsť toho najtalentovanejšieho amatérskeho staviteľa na Slovensku a v Česku. Víťaz získa nielen finančnú odmenu, ale aj neuveriteľné skúsenosti a intenzívny zážitok. Unikátnym formátom, v ktorom budú navzájom zápoliť fanúšikovia najslávnejšej stavebnice na svete, divákov prevedie česko-slovenská moderátorská dvojica Eva Evelyn Kramerová a Matouš Ruml.

Šou Lego Masters je globálnym formátom Tuesday´s Child Television a spoločnosti LEGO Group.Na obrazovkách sa po prvý raz objavil v roku 2017 vo Veľkej Británii. Po úspechu na domácej pôdes sa projekt postupne dostal do zahraničia a zatiaľ vzniklo 16 lokálnych verzií, napríklad v USA či Austrálli. Československá verzia bude v poradí sedemnástou.

Upútavka

 
LEGO MASTERS - v nedeľu, 26. júna, o 11.20 (a už teraz na VOYO)!
Sledujte celé epizody na